Öz Bayrampaşa Nakliyat

 yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat ÖzBayrampaşa Nakliyat, evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdiki evden eve taşımacılık artık çok daha kolay hale gelmiştir.

 

 

"Herşey zamanında" sloganıyla yola çıkan Öz Bayrampaşa Nakliyat, evden eve nakliyat taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki herşeyi sıraya koymuştur.Bayrampaşa Nakliyat İstanbul' da bulunan 2500 m2 kapalı kurulu tesislerinde, modern raf ve depolama sistemleri, konusunda uzman kadrosu ve modern depolama araçları ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre, stok yönetimi, sevk irsaliyesi basımı, yeniden ambalajlama, parçalama,birleştirme,kutulama, depolama, müşterilerinin kendi depolarının yönetimine kadar geniş bir yelpazede depolama hizmeti sunmaktadır.

 

0212 432 77 24

EVDEN EVE NAKLİYAT
MİSYONUMUZ

 Bayrampaşa Nakliyat  

20 YILLIK TECRÜBESİ İLE NAKLİYATTA ARADIĞINIZ KALİTEYİ SUNMAYA DEVAM EDİYOR...TAŞINMAK İSTİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ!

Evden eve nakliyatta, eşyalarınızı yeni yerleşim yerine en dikkatli şekilde güvenle ve kolayca ulaştırıyoruz.Mesafeler bizim için önemsizdir. Şehiriçi ve şehirlerarası taşımada ambalajcıdan taşıyıcıya uzman kadromuzla, taşınmanın stresini üzerinizden alıyor, bir kahve içme rahatlığıyla yeni mekanınıza sizi taşıyoruz.

Temel ilkelerimiz
* Koşulsuz müşteri memnuniyeti
* Müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci
* Sürekli gelişim
* Duyarlı yönetim
* Uzmanlığını teknoloji ile birleştiren profesyonel bir ekip

Misyonumuz
Uzman ve deneyimli kadromuzla, müşterilerimizin en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak, hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırmaktadır.

Öz Bayrampaşa Nakliyat olarak amacımız, daima bir müşteri kazanmakttır.

 

MİSYONUMUZ

BİZE GELECEK İŞ DEĞİL MÜŞTERİ MEMUNİYETİ KAZANMAK!!!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now